Nalepki dla lokali, miejsc dla rodzin z dziećmi

Nalepki dla lokali, miejsc dla rodzin z dziećmi

Spieszymy donieść, że już są! Dotarła do nas pierwsza partia nalepek rekomendacyjnych TataPoleca.pl, które pojawią się na witrynach, drzwiach lokali i miejsc wartych odwiedzenia przez rodziny z dziećmi. Miejsca te starannie wyszukujemy w społeczności TataPoleca.pl i już wkrótce wyszukujcie wokół siebie miejsc oznaczonych nalepką.

Zachęcamy do zgłaszania takich miejsc na adres tatapoleca@tatapoleca.pl – udamy się w to miejsce i sprawdzimy, czy zasługuje na oznaczenie i polecenie.

Jakich miejsc szukamy? Wszelkich, które mogą być atrakcyjne i bezpieczne dla rodzin z dziećmi, jak np. miejsca rozrywki, baseny, parki, sklepy, nie ograniczamy kategorii.

Bonus! Ponieważ prowadzimy serwis tacierzyński, to i miejsca adresowane do ojców jak najbardziej chcemy wyróżniać i promować. Tata też chyba zasługuje prawda? 😉 Dziękujemy za nadsyłane propozycje. A nalepki wyglądają tak:

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies i akceptujesz naszą Politykę Prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z nią, opuść stronę. Ale mamy nadzieję, że wrócisz! Tata poleca! więcej informacji

Serwis Tatapoleca.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych osobowych - www.tatapoleca.pl/rodo

OK