Prowadzi jeden z najpopularniejszych blogów parentingowych, ojciec dwójki dzieci i mąż żony, która mocno wspiera go w blogowaniu, „czasami przejmując pałeczkę”. Dzisiaj 5 pytań do Kamila Polnego, czyli autora bloga Tatawpracy.pl Tata w pracy – czy to oznacza, że jesteś cały czas w pracy? W blogu nie opisujesz tylko pracy. Ta nazwa na przestrzeni czasu bardzo ewoluowała. Najpierw byłem sam w tym „projekcie”, później pałeczkę przejęła moja żona, później dołączyły dzieci. A teraz jest różnie. Każdy działa przy blogu wtedy, kiedy ma na to ochotę i czuje potrzebę uzewnętrznienia się. Traktuję blog i social media, które udało nam się przy tej okazji stworzyć, do tego, żeby robić “coś dobrego”.  Masz dwójkę wspaniałych dzieciaków. Co jest najważniejsze w roli ojca?  Powiem Ci szczerze, że jestem na etapie, kiedy nie chciałbym chyba odpowiadać na takie pytanie. Bo nie wiem. Najważniejsze to być dla dzieci tyle, ile potrzebują. Nie za dużo, nie za…

Czytaj dalej

Życie taty prowadzi bardzo dynamicznie, mieszka w kilku miejscach na świecie – w Wielkiej Brytanii, Polsce i…. Afryce. W Ghanie ma nawet swój kawałek ziemi, który dogląda raz w roku. Organizuje ekspedycje przez pustynie afrykańskie…. małym Tico. Tata na walizkach? 5 pytań do Krzyśka Wojtusika.

Czytaj dalej

Pamiętacie baśnie tysiąca i jednej nocy? A uroczy początek każdej baśni „dawno, dawno temu….”? Wspomnienia klasycznych baśniowych opowieści wrócą, jeśli sięgnięcie po wspaniałe wydanie „Baśni, których nie czytano dziewczynkom” wydawnictwa Dwukropek. Takich baśni dzisiaj brakuje. A Tatapoleca.pl właśnie do czytania córkom. Bo chyba chcecie, aby wyrosły na silne i pewne siebie?

Czytaj dalej

…. to tytuł serii polskiego wydawnictwa MAC. Tata poleca m.in. książkę z papierowymi modelami do wycinania. Długie, wspólne wieczory jesienne z dziećmi gwarantowane!

Czytaj dalej

Blisko stąd do morza, szerokiej, piaszczystej plaży, sklepu i bankomatu. Bez obaw możemy w każdej chwili wybrać się z dzieckiem gołą stopą nad morze.

Czytaj dalej

Wbrew pozorom ferie zimowe nad zimnym, wietrzystym polskim morzem to dobry pomysł. Oczywiście nie dla fanów narciarstwa i przesiadywania w góralskich knajpkach. Jeśli jednak szukacie jodu, wzburzonych fal i…. łabędzi, to polecam!

Czytaj dalej

Pierwszy raz byliśmy rodzinnie w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, gdy pierwsza córka miała zaledwie może 2 latka. Odwiedziliśmy wtedy strefę dla najmłodszych Bzzz. W tym roku wróciliśmy w większej grupie 🙂 i zanurzyliśmy się w doświadczalno-naukowym mikroświecie. Blisko 4 godziny eksperymentów, zabaw, poznawania praw fizyki i nie tylko.

Czytaj dalej

Doskonałe miejsce dla dużych i małych, dla rodzin, i w pojedynkę. A jak na Tatę przystało, polecamy to miejsce szczególnie na rodzinny wypad z dziećmi. Geopark w Kielcach warto odwiedzić po to, aby odbyć podróż w czasie w i przestrzeni – w głąb Ziemi.

Czytaj dalej

Przed „molochem” w Mikołajkach przestrzegała nas kilka lat temu niejedna para. My jednak wracamy tam już 4 raz. Oto dlaczego.

Czytaj dalej

Może dzisiaj wybrałbym inną trasę, mniej rwącą i bezpieczniejszą. Ale wybrałbym się z rodziną ponownie. Tym razem w przyszłym roku wybierzemy spokojne wody mam nadzieję.

Czytaj dalej

10/13

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies i akceptujesz naszą Politykę Prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z nią, opuść stronę. Ale mamy nadzieję, że wrócisz! Tata poleca! więcej informacji

Serwis Tatapoleca.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych osobowych - www.tatapoleca.pl/rodo

OK