Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda Certyfikat?

Certyfikat przyznajemy wybranym sprawdzonym i przetestowanym przez społeczność produktom. Firma, instytucja, osoba otrzymująca Certyfikat po pozytywnej certyfikacji otrzymuje dokument w formie papierowej w ramie, prawo do etykietowania miejsca/produktu. Możliwe jest także etykietowanie produktów i usług poprzez nalepki i oznakowanie opakowania, witryn sklepowych, miejsc wypoczynku i zabaw.

Jak długo jest ważny Certyfikat?

Certyfikat przyznajemy na okres 2 lat. Po tym okresie sprawdzamy ponownie produkt i usługę, jeśli będziesz zainteresowany/ana przedłużeniem Certyfikatu.

Ile kosztuje otrzymanie Certyfikatu?

Przyznanie certyfikatu jest bezpłatne, po uprzednim bezpłatnym dostarczeniu produktu lub udostępnienia usługi, miejsca, po pozytywnej ocenie społeczności. Pobieramy opłaty za fizyczne wydrukowanie, oprawienie i dostarczenie certyfikatu oraz kompletu nalepek, a także prawa do korzystania ze znaku serwisu. Napisz do nas w sprawie wyceny. Pamiętaj, że za samo rozpoczęcie procesu certyfikacji nie pobieramy opłat.

Kto ocenia mój produkt, usługę?

Twój produkt ocenimy w gronie społeczności Tatusiów 🙂 Konsultujemy nasz wybór z partnerkami, żonami i oczywiście dziećmi.

Czy mogę dołączyć jako autor do platformy Tatapoleca.pl?

Serwis jest otwarty na każdego Tatę – pisz, przesyłaj relacje i swoje opinie. Dla członków platformy tworzymy osobne profile autorów. Akcyjnie zapraszamy do współtestowania nadsyłanych nam produktów – siłą społeczności chcemy obiektywnie polecać innym Tatom sprawdzone rzeczy i miejsca.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies i akceptujesz naszą Politykę Prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z nią, opuść stronę. Ale mamy nadzieję, że wrócisz! Tata poleca! więcej informacji

Serwis Tatapoleca.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych osobowych - www.tatapoleca.pl/rodo

OK