Konkurs z ClippGO! – wygraj nagrody

Konkurs z ClippGO! – wygraj nagrody

Ruszamy z zapowiadanym konkursem Tatapoleca.pl w mobilnym serwisie społecznościowym ClippGO! Do wygrania m.in. kijki do nordic walking oraz książki.

Akcję kierujemy do rodziców, opiekunów dzieci w każdym wieku. Cel: zdrowy ruch, zwiedzanie, a przy okazji rywalizacja o nagrody! Wspólnie stwórzmy sieć wartościowych rekomendacji miejsc w całej Polsce. Najciekawsze miejsca opiszemy na Tatapoleca.pl oraz nagrodzimy autorów opinii.

3 PROSTE KROKI, ABY ZACZĄĆ:

  1. Pobieramy bezpłatną aplikację ClippGO (szczególnie polecamy wersję na Android) – LINK – POBIERZ BEZPŁATNĄ APLIKACJĘ CLIPPGO
  2. Zakładamy swój profil użytkownika (podobnie, jak to się robi w innych serwisach społecznościowych)…
  3. …i publikujemy w aplikacji zdjęcia, opisy ciekawych miejsc dla rodzin, które odwiedzamy.

ClippGO to ruch, odwiedzanie miejsc, a zatem największą nagrodą będzie dla nas lepsza kondycja i zabawa. A przy okazji… szansa na wygranie atrakcyjnych nagród, np. takich kijków do nordic walking – idealnych do rodzinnych wędrówek!

Co należy zrobić?

Dzielić się w aplikacji ClippGO swoimi opiniami nt. odwiedzanych miejsc. Wrzućcie poprzez ClippGO foto miejsca, krótki opis, podzielcie się wrażeniami. Najciekawsze relacje nagrodzimy!

Jakie miejsca polecamy? Wszystkie – które warto odwiedzić z rodziną. To może być i piękna polana w środku lasu, jak i hotel czy plac zabaw.

Warunek: gdy już opublikujecie swojego clippa (wpis), dodajcie od razu koniecznie do niego komentarz i otagujcie w tym komentarzu nasz serwis tatapoleca.pl – wpisując znak @ a potem nazwę: tatapoleca.pl – pojawi się awatar naszego serwisu, kliknijcie w niego, a my dzięki temu poznamy treść Waszego clippa i będziemy mogli go ocenić w konkursie. 

CO TO JEST CLIPPGO?

To nowy serwis społecznościowy, który pozwala przypinać w realnych miejscach wirtualne wiadomościzdjęcia w oparciu o geolokalizację. Coś takiego jak “ja tu byłem / byłam”. Pozwala też na gry w podchody. Prosty w obsłudze, a potrafi dostarczyć wiele radości, dzieląc się z innymi swoimi opiniami o miejscach.

Magiczne 50 metrów

Zasada działania ClippGO: clippy (wpisy) w tej aplikacji możecie publikować i oglądać tylko znajdując się w promieniu 50 metrów wokół nich. Tylko stosując mention (@) możecie na chwilę kogoś ściągnąć z daleka w to miejsce, np. nas 🙂 

GOTOWI? START! 

POBIERZ BEZPŁATNĄ APLIKACJĘ MOBILNĄ CLIPPGO:

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.clippgo.app 

iOS (iPhone) – https://apps.apple.com/app/id1496914608

Lub zeskanuj kod QR:

P.S. 

Rozpoczynamy zabawę w majówkę, 1. maja 2022 w całej Polsce – konkurs będzie trwał do końca września 2022 – co miesiąc do wygrania przede wszystkim ekscytująca, zdrowa zabawa oraz nagrody.

Pod koniec każdego miesiąca zabawy będziemy oceniać i wskazywać zwycięzcę danego miesiąca. Jeśli nie wygraliście w danym miesiącu, nie przejmujcie się, próbujcie w kolejnym. Pamiętajcie, że Wasze clippy mogą okazać się wartościową wskazówką dla innych, którzy po Was odwiedzą to samo miejsce! 

Pytania? tatapoleca@tatapoleca.pl Powodzenia!

Więcej o ClippGO pisaliśmy tutaj: LINK W TATAPOLECA.PL

1 komentarz

Komentarze są zamknięte.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies i akceptujesz naszą Politykę Prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z nią, opuść stronę. Ale mamy nadzieję, że wrócisz! Tata poleca! więcej informacji

Serwis Tatapoleca.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych osobowych - www.tatapoleca.pl/rodo

OK