Ferie w Jachrance

Ferie w Jachrance

W ostatniej chwili, słusznie obawiając się zamieci śnieżnych, skręciliśmy na północ Polski, zamiast w ukochane góry. I tak kilka feryjnych dni spędziliśmy nad jeziorem w Jachrance pod Warszawą.

Wybór padł na hotel w Jachrance, pięknie położony ośrodek nad rzeką Narew i blisko Jeziora Zegrzyńskiego. Miejsce to malownicze również o tej porze roku, mimo że sporty wodne niedostępne, a plaża pokryta śniegiem. Z pokoju – oddalonego co prawda dość daleko od recepcji – otrzymaliśmy w nagrodę piękny widok na naturę, jeziorko. Widok niczym z odludnych gór i dolin. Do tego piękne słońce, biały puch. Nic tylko spacerować!

Wyjazd nad Zegrze to dobra opcja dla rodziny, która nie chce lub obawia się wyruszać w daleką podróż nad polskie morze, czy w dalekie Tatry lub Bieszczady. Alternatywą jest okolica Jeziora Zegrzyńskiego. Tym razem jednak postawiliśmy na lenistwo. Wybór padł na leżenie w łóżku, siłownię, granie w ping-ponga, basen i spacery. Umiarkowane lenistwo.

W hotelu Warszawianka mogliśmy korzystać dowoli z hotelowego Aquaparku. To dzieci lubią najbardziej. Codzienna wizyta w jacuzzi, czy pod biczami wodnymi to był obowiązek, szczególnie przestrzegany przez najmłodszą córkę.

Oferta feryjna obejmowała śniadania i obiadokolacje. Posiłki były smaczne, umiarkowany, ale dobry wybór. Codziennie oryginalne i wyszukane przystawki, live-cooking. Nie było na co narzekać. Zwróciło naszą uwagę, że podczas pobytu było bardzo dużo rodzin z małymi dziećmi. Podobno to hotel przyjazny rodzinie i z tym byśmy się zgodzili. Rodzice mogą odprowadzić pociechy do strefy dla dzieci, gdzie najmłodszymi zajmą się opiekunki. Są animacje, brodzik w basenie. A dla mnie – squash! Oczywiście nie wziąłem rakiety z domu i odpowiedniego obuwia…

Czas na zabawę można też spędzić w podziemiu pełnym gier, kręgli, automatów do gry, bilarda.

Niestety, z uwagi na warunki pogodowe nie zwiedziliśmy autem okolicy, ale mamy nadzieję wrócić tutaj wiosenną lub letnią porą.

Na miejscu tradycyjnie umieściliśmy wiadomości clipp z recenzjami/opiniami poprzez aplikację ClippGOwww.clippgo.pl – pamiętajcie, że wiadomości clippgo możecie odczytać i skomentować tylko wtedy, gdy znajdujecie się w danym miejscu. Pobierzcie aplikację geolokalizacyjną i zwiedzajcie Polskę!

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies i akceptujesz naszą Politykę Prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z nią, opuść stronę. Ale mamy nadzieję, że wrócisz! Tata poleca! więcej informacji

Serwis Tatapoleca.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych osobowych - www.tatapoleca.pl/rodo

OK