Czy dobrze się znamy?

Czy dobrze się znamy?

Jak dobrze znamy inną osobę? Siostrę, brata, znajomych? Przebywamy ze sobą na co dzień, ale czy znamy się wystarczająco dobrze? Jak bliskie nam osoby zachowałyby się w danej sytuacji? Pozwala to sprawdzić gra planszowa “Mini Maxi” firmy Alexander.

Spędziliśmy przy niej w rodzinnym gronie niejeden wieczór i dzisiaj możemy podzielić się wrażeniami. Zabawa polega na odgadywaniu myśli, zamierzeń i wyborów drugiej osoby. 

Jak dobrze się znacie? Czy wiecie wszystko o swoich znajomych? Co ich śmieszy, a co denerwuje? Czy twoi domownicy wiedzą o tobie wszystko? 

Gra nie raz nas zaskoczyła. Dowiedzieliśmy się o sobie nowych rzeczy, czasami zaskakujących, niektóre przewidzieliśmy.

Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów otrzymywanych za poprawne wytypowanie tego, co sądzi o wylosowanych hasłach tzw. Gracz Prowadzący.

Na tarczy losujemy wskazówką emocje: szczęśliwy, zły, zrelaksowany, wystraszony, znudzony i podekscytowany. Następnie wskazujemy, która z tych emocji pasuje wg nas najlepiej do wylosowanych przedmiotów, czynności, np.: media społecznościowe, nowinki techniczne, narciarstwo, obuwie sportowe… Zestaw zawiera 165 kart z hasłami.

Dzięki grze odkrywamy siebie na nowo. Czasami zaskakująco!

Tata poleca! Nie tylko na jesienne wieczory.

Firmie Alexander dziękujemy za udostępnienie gry.

Grę możecie kupić tutaj – https://www.alexander.com.pl/produkty/mini-maxi/

W serwisie Tatapoleca.pl polecamy sprawdzone produkty i usługi dla dzieci i rodzin. To nasze subiektywne opinie.

Masz uwagi? Swoje propozycje? Napisz do nas.

MINI MAXI gra planszowa

Wiek: 8+

Liczba graczy: 3-8

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies i akceptujesz naszą Politykę Prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z nią, opuść stronę. Ale mamy nadzieję, że wrócisz! Tata poleca! więcej informacji

Serwis Tatapoleca.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych osobowych - www.tatapoleca.pl/rodo

OK