Takie buty!

Takie buty!

Ile się trzeba schodzić, aby kupić dobre buty, ten tylko się dowie, kto ma dzieci. Parafrazując naszego wieszcza, dzisiaj o bucikach. Zbliża się wielkimi krokami jesień. Czas rozejrzeć się co nieco.

Szkoła, przedszkole, poranny pośpiech i nie mniej ekscytujący powrót do domu po południu (oczywiście po zajęciach dodatkowych…). Skąd my to znamy. Ruszyła maszyna powoli, ospale i rozpędza się na dobre, jak co roku we wrześniu. Takie buty! – chciałoby się powiedzieć.

Rozejrzeliśmy się zatem za butami dla młodszej córki. Miały być: bardzo dobrej jakości, skórzane, łatwo zapinane i rzecz jasna – wygodne. Wybraliśmy buciki polskiej firmy Mido, różowe półbuty dla dziewczynki, idealne na tę porę roku.

Buty przyszły (a jakże) do nas ze sklepu internetowego Fabryka Bucika.

Wykonane są w całości ze skóry naturalnej. Posiadają elastyczną podeszwę, dzięki czemu stópka dziecka nie jest obciążona. Charakteryzują się wygodą i dużą wytrzymałością. Wysokiej jakości obuwie dziecięce jest lekkie, komfortowe i przyjemne w noszeniu – opis towaru zgodny z produktem. Córka bardzo zadowolona.

fot. tatapoleca.pl

Jak dobrać rozmiar bucika dla dziecka?

W przypadku zakupów na odległość, ryzyko, że źle trafimy z rozmiarem jest duża. Chyba wszyscy znamy to rozgoryczenie, gdy rozmiar 31 jednak okazał się 32 lub odwrotnie. A buty potrzebne. Po wielu przykrych doświadczeniach w innych sklepach, tym razem przetestowaliśmy to w Fabryce Bucika. Sklep proponuje sprawdzoną, starą metodę mierzenia stopy. Ja ze swojej młodości pamiętam domierzany patyczek, który przykładało się do stopy, a następnie w sklepie. Coś podobnego działa z sukcesem w Fabryce Bucika. Kierując się prostymi zasadami opublikowanymi na stronie sklepu, zmierzyliśmy córce stopę i dodaliśmy 1 cm, następnie poszukaliśmy w tabeli rozmiaru i bucików. Rozmiar pasuje jak ulał. Podpowiedź: dziecko powinno stanąć prosto nogą, tak by jak najwierniejsze było oparcie stopy na kartce.

Gdybyście mieli problemy z doborem rozmiaru, obsłudze sklepu można zadać pytanie bezpośrednio przez messenger. Przycisk komunikatora jest dostępny przy każdym produkcie.

W drogę!

Nie czekając, aż zastanie nas jesień, ruszyliśmy na spacer. Buty są wygodne i co ważne, zdrowe, skórzane. Na plus zasługuje szybkie zapinanie na rzepy. Córka umie już wiązać sznurówki, ale w porannej gonitwie do szkoły i szybkiego zdejmowania w szatni, rzep zdaje chyba najlepiej egzamin. Rzepy są solidne, mocno trzymają obuwie. Na plus zasługuje dobrej jakości skóra, z której wykonane są buciki oraz wkładka. A biała, solidna termokauczukowa podeszwa pozwala na chodzenie również po szkolnych korytarzach (wiem, wiem, tak czasami tylko).

Za udostępnienie do testów bucików dziękujemy Fabryce Bucikahttps://fabrykabucika.com/

Tata poleca! (i mama też).

ZALETY SKLEPU:

  • dogodny sposób doboru rozmiaru bucików – wystarczy zmierzyć stopę dziecka i kierować się tymi wskazówkami – https://fabrykabucika.com/jak-dobrac-rozmiar/ – u nas zdało to egzamin,
  • szeroki wybór modeli i dla dziewczynki i dla chłopca,
  • miła, sprawna obsługa,
  • również polskie marki!
Wygodne zapinanie na solidne rzepy – Fot. tatapoleca.pl

2 komentarzy

Komentarze są zamknięte.

Kontynuując przeglądanie tej strony www, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies i akceptujesz naszą Politykę Prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z nią, opuść stronę. Ale mamy nadzieję, że wrócisz! Tata poleca! więcej informacji

Serwis Tatapoleca.pl wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "OK" zgadzasz się na ich wykorzystanie. Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych osobowych - www.tatapoleca.pl/rodo

OK